Nacházíte se zde: Úvod

Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 6
Upřesnit výsledky.
Typ položky

Stáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Database Helgi Library
Databáze s daty pokrývají více než 95% světové populace a globální ekonomiky. Poskytuje více než 100,000 časových řad, více než 2.5 milionu číselných dat sesbíraných ze stovek různých veřejných zdrojů a od licenčních partnerů. Data jsou uspořádána do 16ti odvětví za více než 80 zemí. Další zdroje informací, analýzy a reporty. Většina informací zdarma.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database SciTech Connect (DOE, OSTI)
Databáze umožňuje veřejný přístup k plným textům dokumentů a bibliografickým záznamům výzkumných zpráv Department of Energy (DOE), Office of Scientific and Technical Information (OSTI) USA. Přístupné jsou dokumenty publikované od roku 1991 do současnosti. Lze v ní vyhledat i patenty, sady vědeckých dat a multimédií.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
TIB - Leibniz-Informationszentrum Technik und Naturwissenschaften und Universitätsbibliothek
Vyhledávací nástroj Univerzitní knihovny a informačního centra TIB (Leibniz-Informationszentrum Technik und Naturwissenschaften) poskytuje odborné informace pro akademické, výzkumné a komerční účely. Digitalizuje, vyhledává a zpřístupňuje odborné články, knihy, konferenční příspěvky a dalších informační zdroje, včetně audiovizuálních medií a 3D objektů z oborů elektrotechnika, stavebnictví, výroba, chemická technologie, strojírenství, technika prostředí, materiály, doprava, energetika. Některé plné texty jsou placené, TIB ale podporuje přístup k informacím a dokumentům v Open Access.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database Sandia National Laboratories
Webové sídlo americké Národní laboratoře Sandia. Jaderné inženýrství, informace o neklasických materiálech, obrana, nejaderné komponenty nukleárních zbraní a další vojenské aplikace.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database Science.gov
Brána k informačním zdrojům poskytovaným vládními agenturami v USA. Vyhledávání v 60 vědeckých databázích, ve 200 miliónech stranách vědeckých informací a na 2200 odborných webových stránkách z jednoho dotazovacího místa.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database International Atomic Energy Agency - INIS
Portál IAEA a jeho součást INIS - International Nuclear Information System - je určen odborníkům, jež se zabývají mírovým využitím nukleární vědy a technologie. Je největším zdrojem publikovaných informací na toto téma, včetně odkazů na různé informační zdroje, které agentura sama publikuje.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Oborové brány spadající pod Jednotnou informační bránu (JIB)
Knihovnictví a informační věda | Musica | Právo
Umění a architektura | Mezinárodní vztahy