Nacházíte se zde: Úvod

Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 6
Upřesnit výsledky.
Typ položky

Stáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Database Biotrin
Informace o moderní biotechnologii a GMO. Výukových videoprogramy pro biologii pro školy, online bulletin Svět biotechnologií, odkazy na další odborné volné zdroje na internetu .
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database Science.gov
Brána k informačním zdrojům poskytovaným vládními agenturami v USA. Vyhledávání v 60 vědeckých databázích, ve 200 miliónech stranách vědeckých informací a na 2200 odborných webových stránkách z jednoho dotazovacího místa.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database ITU Terms and Definitions
Vícejazyčná terminologická databáze odborných výrazů z oboru telekomunikací a spojů provozovaná Mezinárodní telekomunikační unií (ITU) obsahuje výrazy, které se vyskytly ve výkladových slovnících ITU od roku 1980. Dále zahrnuje novější záznamy týkající se různých aktivit ITU.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
TIB - Leibniz-Informationszentrum Technik und Naturwissenschaften und Universitätsbibliothek
Vyhledávací nástroj Univerzitní knihovny a informačního centra TIB (Leibniz-Informationszentrum Technik und Naturwissenschaften) poskytuje odborné informace pro akademické, výzkumné a komerční účely. Digitalizuje, vyhledává a zpřístupňuje odborné články, knihy, konferenční příspěvky a dalších informační zdroje, včetně audiovizuálních medií a 3D objektů z oborů elektrotechnika, stavebnictví, výroba, chemická technologie, strojírenství, technika prostředí, materiály, doprava, energetika. Některé plné texty jsou placené, TIB ale podporuje přístup k informacím a dokumentům v Open Access.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database application/x-msdos-program Whatis?com
Vyhledávací a vzdělávací nástroj pro oblast informačních technologií, především Internetu a počítačů. Obsahuje více než 4 500 definicí a tématických okruhů, odkazů a výukových materiálů. Tématické okruhy jsou doplněny o okolo 12 000 hyperlinkovaných křížových odkazů na definice/témata a související WWW stránky. Aktualizace probíhá průběžně.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database ITU Global Directory
Adresář členů Mezinárodní telekomunikační unie obsahuje přehled států, mezinárodních a národních telekomunikačních organizací, regulačních úřadů, výrobců telekomunikačních zařízení a velkých operátorů.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Oborové brány spadající pod Jednotnou informační bránu (JIB)
Knihovnictví a informační věda | Musica | Právo
Umění a architektura | Mezinárodní vztahy