Nacházíte se zde: Úvod

Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 13
Upřesnit výsledky.
Typ položky

Stáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Database Matbase
Databáze obsahuje fyzikální, mechanické a environmentální vlastnosti všech hlavních kategorií materiálů, tj. barevných kovů, neželezných kovů, polymerů, průmyslové keramiky, dřeva, skla, kompozitů, textilií, přírodních a umělých vláken, apod. Možnost porovnávání materiálů, prohledávání kategorií materiálů, vyhledávání podle klíčových slov. Prohledávání je založeno na databázi Idemat Technické univerzity v Delftu, Nizozemí.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database Troff document Materials Project
Poskytuje otevřený přístup k informacím o materiálech, stejně jako analytické nástroje, které mohou inspirovat k návrhu nových materiálů. Přístup do databáze je možný po registraci.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database HW.cz - vše o elektronice a automatizaci
HW server je největším specializovaným serverem v oblasti elektroniky a automatizace v ČR a SR pro široké spektrum uživatelů - od vývojářů po aplikační inženýry a management v oblasti vývoje. Obsahuje aktuální technické novinky i informace z trhu. Poskytuje popisy standardů, technologií a vývojových směrů, teoreticky i prakticky zaměřené tematické seriály, představení produktových i technologických novinek, popisy zajímavých součástek a konstrukčních řešení. Online meeting point firem z oboru elektroniky. Burza práce.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database National Institute for Materials Science (NIMS)
Portál japonského institutu NIMS zpřístupňuje vědecká data o materiálech, např. numerická data o metalických materiálech, polymerech, inorganických a supervodivých materiálech v databázi MatNavi. Přístup d datům po registraci zdarma. Další zdroje na stránkách NIMS.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database Troff document Quality Digest
Časopis obsahuje články z oblasti zkušebnictví, kontroly kvality, managementu výroby a nových technologií. Plné texty přístupné od roku 1995, videa, webináře.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database SteelLinks.com
Komplexní portál s širokým adresářem a vyhledávacím nástrojem pokrývající oblast ocelářství, novinky, digitální knihovna.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database The American Ceramic Society
Databáze Americké společnosti pro keramické a skleněné materiály (www.ceramics.org), o výzkumu těchto materiálů, jejich využití, vlastností, databází produktů a výrobců, publikací a dalších zdrojů informací.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
TIB - Leibniz-Informationszentrum Technik und Naturwissenschaften und Universitätsbibliothek
Vyhledávací nástroj Univerzitní knihovny a informačního centra TIB (Leibniz-Informationszentrum Technik und Naturwissenschaften) poskytuje odborné informace pro akademické, výzkumné a komerční účely. Digitalizuje, vyhledává a zpřístupňuje odborné články, knihy, konferenční příspěvky a dalších informační zdroje, včetně audiovizuálních medií a 3D objektů z oborů elektrotechnika, stavebnictví, výroba, chemická technologie, strojírenství, technika prostředí, materiály, doprava, energetika. Některé plné texty jsou placené, TIB ale podporuje přístup k informacím a dokumentům v Open Access.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database AZoM
Poskytuje informace o materiálech, jejich vlastnostech, použití a výrobě, dodavatelích, odkazy na konference, časopisy a knihy, novinky a videa. Umožňuje plnotextové vyhledávání.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database Mathematical Problems in Engineering
Časopis publikuje články, které se týkají využití matematického aparátu ve všech oblastech strojírenství - zejména v letectví, bioinženýrství, výpočetní technice, elektrotechnice, mechanice... Fulltext od r. 1995
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Oborové brány spadající pod Jednotnou informační bránu (JIB)
Knihovnictví a informační věda | Musica | Právo
Umění a architektura | Mezinárodní vztahy