Nacházíte se zde: Úvod

Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 8
Upřesnit výsledky.
Typ položky

Stáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Database UNIX-compressed file eStav.cz
Nabízí informace a denní zpravodajství ze stavebnictví, architektury, interiéru, instalací, realit a dopravních staveb.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database AEC Info : architecture engineering construction
Informace z oboru stavebnictví - produkty, společnosti, novinky, katalogy, odborné publikace, specializované časopisy dostupné zdarma po registraci. Plnotextové vyhledávání.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database UNIX-compressed file MOSTY.cz
Portál o nadzemních inženýrských a dopravních stavbách v ČR (mosty, hráze, opěrné stěny). Informace poskytnuté Českými drahami a Ředitelstvím silnic a dálnic ČR - články, novinky, konference.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database UNIX-compressed file Bagry.cz
Informační server o stavebních strojích pro zemní práce. Katalog firem, články, aktuality o staveb. strojích, veletrhy a výstavy. Databáze na vyhledávání odcizených strojů, bazar, aktivní forum.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database StructuraE
Mezinárodní databáze zajímavých stavebních projektů, realizovaných i nerealizovaných. Obsahuje 63 000 záznamů staveb, 13 000 firem, 9 000 stavitelů a architektů a 180 000 obrázků.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
TIB - Leibniz-Informationszentrum Technik und Naturwissenschaften und Universitätsbibliothek
Vyhledávací nástroj Univerzitní knihovny a informačního centra TIB (Leibniz-Informationszentrum Technik und Naturwissenschaften) poskytuje odborné informace pro akademické, výzkumné a komerční účely. Digitalizuje, vyhledává a zpřístupňuje odborné články, knihy, konferenční příspěvky a dalších informační zdroje, včetně audiovizuálních medií a 3D objektů z oborů elektrotechnika, stavebnictví, výroba, chemická technologie, strojírenství, technika prostředí, materiály, doprava, energetika. Některé plné texty jsou placené, TIB ale podporuje přístup k informacím a dokumentům v Open Access.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database object code TZB-info
Oborový zdroj informací zaměřený na stavebnictví, úspory energií a související obory nazývané souhrnně technická zařízení budov (zkratka TZB). Zabývá se přednostně stavebními obory souvisejícími s budovami a hospodařením s energiemi v budovách. Každodenně přináší aktuální informace o dění v oboru. Obsahuje dlouhodobě budovanou základnu statických informací k jednotlivým vybraným tématům. Informace jsou určeny jak pro širokou veřejnost, tak i pro odborníky z řad projektantů, montážníků a obchodníků. Portál TZB-info je od roku 2010 recenzovaným periodikem. Fulltextové vyhledávání.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database Portál českého stavebnictví
Komplexní stavební informace pro účastníky procesu výstavby, stavební firmy, drobné stavebníky a domácí i zahraniční investory. Statistické informace stavebního průmyslu, legislativa, registry a databáze, vzdělávání a školení, monitoring tisku, znalci, atd..
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Oborové brány spadající pod Jednotnou informační bránu (JIB)
Knihovnictví a informační věda | Musica | Právo
Umění a architektura | Mezinárodní vztahy