Nacházíte se zde: Úvod

Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 13
Upřesnit výsledky.
Typ položky

Stáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Database Helgi Library
Databáze s daty pokrývají více než 95% světové populace a globální ekonomiky. Poskytuje více než 100,000 časových řad, více než 2.5 milionu číselných dat sesbíraných ze stovek různých veřejných zdrojů a od licenčních partnerů. Data jsou uspořádána do 16ti odvětví za více než 80 zemí. Další zdroje informací, analýzy a reporty. Většina informací zdarma.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database CEDB - databáze stavebnictví a dopravní infrastruktury
Databáze, kterou spravuje knihovna ASCE - American Association of Civil Engineers, v níž se dají najít knihy, odborné články, konferenční materiály, normy a další dokumenty o budování dopravní infrastruktury v USA. Informace jsou v anglickém jazyce.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database Institut pro dopravu, UC Berkeley
Stránky knihovny Institutu pro dopravu Univerity of Carolina Berkeley. Vyhledávání v katalogu a databázích pro obor dopravy - TRID, OSKICAT, Melvyl, Google Transportation.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database x-conference/x-cooltalk České dálnice
Komplexní informace o našich dálnicích a rychlostních silnicích. Novinky. Dálnice, rychlostní silnice, úseky ve stavbě, aktuální uzavírky, dálniční známky, mapy, foto a video, historie.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database Tunel - časopis České tunelářské asociace
Vyhledávání a texty časopisu Tunel se zaměření na podzemní stavby v ČR a který vydává Česká tunelářská asociace CzTA (ITA/AITES). Asociace poskytuje další služby, poradenství, vzdělávání, mezinárodní konference a další akce.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database MEK - malá encyklopedie kosmonautiky
Web pro amatérské nadšence a zájemce o kosmonautiku - encyklopedie, rakety, kosmodromy, pilotované lety, kosmonauti, osobnosti, články, zajímavosti, historie, slovník, kurz kosmonautiky.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database Pascal source code Auto periskop
Dopravní informace, nové modely, zprávy, testy automobilů, video pořady
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database Troff document Railfaneurope.net
Teritoriálně rozdělené informace o železniční dopravě v Evropě jak pro cestující, tak pro fanoušky dráhy.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
TIB - Leibniz-Informationszentrum Technik und Naturwissenschaften und Universitätsbibliothek
Vyhledávací nástroj Univerzitní knihovny a informačního centra TIB (Leibniz-Informationszentrum Technik und Naturwissenschaften) poskytuje odborné informace pro akademické, výzkumné a komerční účely. Digitalizuje, vyhledává a zpřístupňuje odborné články, knihy, konferenční příspěvky a dalších informační zdroje, včetně audiovizuálních medií a 3D objektů z oborů elektrotechnika, stavebnictví, výroba, chemická technologie, strojírenství, technika prostředí, materiály, doprava, energetika. Některé plné texty jsou placené, TIB ale podporuje přístup k informacím a dokumentům v Open Access.
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Database TRID
TRID je integrovaná databáze, která kombinuje záznamy databází vědeckých a technických informací v oboru doprava - TRIS (TRB) a ITRD (OECD).
Umístění Odborné zdroje / Volné zdroje
Oborové brány spadající pod Jednotnou informační bránu (JIB)
Knihovnictví a informační věda | Musica | Právo
Umění a architektura | Mezinárodní vztahy